ZAŘÍDÍM, VYTVOŘÍM, ROZJEDU, SJEDNOTÍM, ZEFEKTIVNÍM

VAŠI ZNAČKU

VÁŠ BYZNYS

KONZULTACE

ANALÝZA

Poradenství / Coaching / Mentoring

Seznámím se s vaší značkou 

i nabídkou.

 

Poskytnu vám svůj nezávislý pohled

na váš byznys koncept.

Předám pár rad a tipů pro zlepšení.

Úvodní konzultace zdarma.

Cena 990,- /hod. (vč. DPH)

Podívám se pod lupou na váš byznys. Budu analyzovat konkurenci, stanovení cílové skupiny, cenovou politiku, brandovou identitu a komunikaci k zákazníkovi, prodejní funnely- zákaznické cesty, všechny použité marketingové nástroje.

Výstupem bude detailně zpracovaná zpráva a navržení postupu, podle kterého se pak můžete řídit nebo nemusíte.

Cena 4.900,- /hod. (vč. DPH)

INDIVIDUÁLNÍ OKRUHY SPOLUPRÁCE

TVORBA ZNAČKY

Na začátku je vaše vize a představy. Máte produkt nebo chcete nabízet služby. Pokud nejste marketér, grafik nebo kreativec, může být pro vás obtížné ty představy zhmotnit a zrealizovat. Od toho jsem tu já, abychom společně dali život vašemu nápadu, popřípadě provedli rebranding vaší značky.

Branding + logo

Cílová skupina

Corporate Identity

Byznys koncept

Filozofie a poslání

TVORBA MÉDIÍ

Na základě vytvořené značky, cenové politiky, vzhledu, konceptu a definované cílové skupiny, vytvoříme nebo upravíme vhodná média. Tato média budou zřetelně komunikovat vaši filozofii, aby zákazník na první dobrou pochopil, že právě on je vaše cílová skupina.  

Grafika

Copywriting

Webové stránky

Sociální média

Reklamní tiskoviny

tags: grafické práce, texty, komunikace značky, UX webu, design webu, kontaktní formuláře, Instagram, Facebook, LinkedIN, Youtube

offline marketing, vizitky, brožury, roll-upy, velkoformátový tisk, bannery, reklamní předměty, propisky, firemní textil a uniformy, prezentační systémy, výstavní systémy, dárkové předměty, multilingual a překlady

TVORBA OBSAHU

Média bez obsahu jsou jako těla bez duší. Vytvořit kvalitní obsah, který reflektuje firemní styl a cílovou skupinu je alchymie. Buďte vidět a buďte slyšet. Kvalitní obsah vám může přinést platící zákazníky bez utracené koruny za reklamu, vyzdvihuje vaši jedinečnost a hraje klíčovou roli v konkurenčním boji.

Content marketing

Blog

Foto/video produkce

Kreativa

Správa sociálních sítí

tags: produktové foto, foto provozovny, foto týmu, film-making, prezentační videa, reklamní spoty, záznamy z akcí, modeling, obsahový marketing, Instagram stories, Instgram feed, tvorba komunity, Facebook skupina...  

OSTATNÍ MARKETINGOVÉ

NÁSTROJE A KANÁLY

Pomůžu vám i s dalšími nástroji, které můžou ovlivnit odbyt vašeho produktu či služby. Nečekejte, že vám spadnou zákazníci do klína.

Influencers

Eventy a akce

Email-marketing

Chat bot

PR

REKLAMA A ONLINE VÝKONOSTNÍ MARKETING

Připravím vám reklamní kampaně, které budou odrážet vše výše zmíněné. Vždy vybereme ty nejefektivnější kanály pro splnění stanovených cílů a tam budeme investovat peníze, dle aktuálního stavu a rozpočtů.   

PPC

FacebookAds

Google + Seznam

Offline reklama

Affiliate

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY